Członek European Event Videographers Association
BACKSTAGE-v.1

WEVA-na-www-v.3

Jaki jestem? ;) Najlepiej opiszą to m.in Sonia i Mateusz ;)

" Pana Artura znaleźliśmy przez Facebooka. Jego trailery i zdjęcia dodane na stronie internetowej bardzo szybko przekonały nas, do umówienia się z nim na spotkanie.
Okazało się, że Pan Artur jest naprawdę konkretnym i przesympatycznym człowiekiem.
Co do jego zaangażowania i pasji przekonaliśmy się podczas kręcenia pierwszych ujęć podziękowań dla rodziców. Profesjonalizm i kreatywność to Jego naprawdę mocne strony, oraz co trzeba zaznaczyć kontakt błyskawiczny. Na jakiekolwiek pytania i wątpliwości odpowiedzi były praktycznie natychmiast. Elastyczność co do dnia i godzin spotkań godna podziwu. Sympatyczna atmosfera podczas kręcenia podziękowań czy sesji ślubnej.
Pan Artur na wszystko miał czas i stalowe nerwy :) nie była Mu nawet straszna burza,
która nas zastała podczas zdjęć :) Co do obsługi wesela musimy przyznać, że Pan Artur był zawsze w odpowiednim miejscu. Uchwycił najważniejsze momenty w fantastyczny sposób. Kontakt z gośćmi na najwyższym poziomie. Zdjęcia oraz film najwyższej jakości.
Foto książka, oprawy na płyty poprostu bajeczne. Każdemu życzymy tak wspaniałej pamiątki z najpiękniejszego dnia w życiu. Co tu dużo mówić, z czystym sumieniem możemy gorąco polecić STUDIO VIDEO FOCUS na wszelakiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Na pewno będziecie zadowoleni tak jak my ;) Sonia i Mateusz ".80 rekomendacji na mojej stronie :)  ZOBACZ 


Studio VIDEO FOCUS / FILM & FOTO znajduje się w Pyskowicach k/Gliwic.

Film ślubny to detale, ta myśl towarzyszy mi, gdy tworzę filmy i teledyski ślubne, opowiadam o Was, o Waszych rodzinach i przyjaciołach, emocjach i atmosferze.

Stawiam na naturalność ujęć. Pracuję tak by młoda para i ich goście nie czuli się skrępowani obecnością kamery.
Zawsze staram się oddać niepowtarzalny klimat, uczucia i emocje panujące w dniu ślubu.


Dzięki jednoosobowej pracy jestem mniej widoczny podczas ceremonii i przyjęcia
oraz mam pełny wpływ na to co znajdzie się w Waszym filmie.


Historia opowiedziana tak, żebyście mogli zachwycać się filmem za każdym razem,
przez wiele lat,
nie ma mowy o sztucznych ujęciach czy tanich efektach.

Doświadczenie:
Od 2001r. stale poszerzam swoją wiedzę i odświeżam sprzęt filmujący i montażowy.
Filmy realizuję w systemie DSLR z wymienną optyką, dzięki nim tworzę produkcje
o kinowym charakterze.


Doceniam swobodę działania, którą mi zostawiacie przy filmowaniu i dziękuję za zaufanie, którym mnie obdarzacie podczas postprodukcji.
Dzięki Wam działam w pełni kreatywnie, korzystając z mojego doświadczenia
i najnowszego sprzętu.


Należę do WEVA Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych:
weva.pro/pl/videographer/videofocusart

 

 
Zadzwoń
Artur Wesoły

607 320 474

 

Napisz
art75r@o2.pl

 

5155937

 

Polecają... zobacz wszystkie

Milena i Szymon

Z Arturem współpracowało nam się doskonale. Nie przepadamy za filmowaniem nas, ale Artur robił to w taki sposób, że nie czuliśmy jego obecności. Uważamy, że to ważne, a dzięki temu film wyszedł bardzo naturalnie. Realizował każde nasze "zachcianki". Jakość filmu jest świetna, a nasz trailer do dziś wzbudza zachwyt wśród rodziny i znajomych.

Polecają... zobacz wszystkie

Angelika i Rajner

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę. Film jest świetnie zmontowany, bez niepotrzebnych momentów, podkłady muzyczne idealne. Po prostu brak jest słów, żeby opisać nasze emocje po obejrzeniu. Zdjęcia są niesamowite, naprawdę fantastyczne. I wszystko bardzo wysokiej jakości, zrobione elegancko i ze smakiem. Materiał, który otrzymaliśmy, jest cudowną, niezastąpioną pamiątką! Warto było poczekać :) Bardzo dziękujemy! :)

Studio Filmowe i Fotografi Ślubnej VIDEO FOCUS znajduje się w Pyskowicach k/Gliwic. Na rynku foto-video istniejemy już od 2000 roku, mamy na swoim koncie kilkaset imprez okolicznościowych. Film i fotografia to nasza pasja od zawsze, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, korzystając z Państwa pomysłów...

zobacz więcej...

Media społecznościowe

Galeria zdjęć

zobacz więcej
Liczba odwiedzin na stronie: