Członek European Event Videographers Association
NAD-Obraz-JA-o-mnie

Studio Filmowe i Fotografii Ślubnej VIDEO FOCUS
znajduje się w Pyskowicach k/Gliwic. Na rynku foto-video istnieje już od 2000 roku, ma na swoim koncie kilkaset imprez okolicznościowych. Film i fotografia to moja pasja od zawsze, dlatego do każdego projektu podchodzę indywidualnie, korzystając z Państwa pomysłów i mojego wieloletniego doświadczenia. Podczas filmowania ślubu staram się pokazać, to co w chwilach wzruszenia umyka parze młodej, rodzicom lub gościom, szukam zdarzeń, które będą stanowić o niepowtarzalności Waszej uroczystości. Chcę utrwalić Wasze szczęście, wzruszenie rodziców i gości, a podczas oglądania przez Was filmu, abyście nie tylko przeżywali znajome sytuacje, ale odkrywali nowe.

 

Jestem członkiem  WEVA - WEDDING & EVENT VIDEOGRAPHERS ASSOCIATION INTERNATIONAL organizacji, zrzeszającej profesjonalistów zajmujących się filmem reportażowym z całego świata.

Inwestuję w swój rozwój, szkolę się, śledzę najnowsze trendy w filmowaniu i fotografii z chęcią podejmę się nowych, niestandardowych projektów filmowych lub foto.
Gotowy pełny film otrzymują Państwo w formacie DVD lub Blu-ray (według spisanej umowy),a także na życzenie materiał w najwyższej jakości FullHD, na pendrive lub przenośnym twardym dysku, który mogą Państwo podłączyć do każdego telewizora z gniazdem USB.tttttttttt

Filmujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe jak np: Ślub-Wesele, Poprawiny, Studniówka, I Komunia Święta, Chrzest, Prymicja, Polterabend, Komers, a także filmy reklamowe, instruktażowe, spotkania "po latach", koncerty itp.

Zajmujemy się także przegrywaniem np.starych kaset VHSi innych nośników na płyty DVD, z montażem (min.korekcją kolorów) lub bez.



SPRZĘT

Dron DJI Mavic AIR
Kamera z 4K Ultra HD i możliwością nagrywania w Slow  Motion,  Stabilizacja obrazu: 3-osiowa


mavicAir-red



 

 a6300-mic.png



easystab-v2-PROC.png 

CANON EOS 5d MARK 3 / FILM DSLR FULLHD

p142835087-3b.png

Lustrzanki DSLR wykorzystywane są także do profesjonalnej rejestracji ujęć do filmów, seriali, kręcenia teledysków, zapewnia niepowtażalną jakość kinowa z płytką głębią. Matryca światłoczuła o rozmiarze pełnej klatki o rozdzielczości 22,3 megapikseli, dająca wyraźny obraz nawet przy słabym oświetleniu.



 






GoPro-Gimbal-A1.png



om foto2

Panasonic Lumix DMC-GH3

Filmowanie DSLR Full HD

Aparat obsługuje aż 13 trybów filmowania, w trzech formatach: AVCHD, MP4 oraz MOV. Nagrywanie może odbywać się z prędkością 60, 50,30, 25 i 24 kl/s. Do tego dochodzimożliwość nagrywania w zwolnionym oraz przyspieszonym tee.

 



Rekorder dyskowy Atomos Ninja Star
Rejestruje obraz w 1080p przez HDMI wykorzystuje gotowe do edycji kodeki Apple ProRes HQ 422.

atomos.jpg

 


ZOOM H2  STEREO Dolby Digital

Dźwięk dodatkowo rejestrujemy za pomocą pro recordera ZOOM H2 (Dolby Digital) podłączonego do miksera zespołu muzycznego, co przy połączeniu z dźwiękiem z kamery daje bardzo czysty i dynamiczny dźwięk.

 

ee






 

 

Monopod Manfrotto MVM500A  FLUID VIDEO

Monopod video z głowicą Manfrotto 500 to ultralekkie wsparcie przy filmowaniu. Niska waga, szybkie rozkładanie i specjalny system olejowy FLUID DRAG
w stopce monopoda w połączeniu z nową głowicą gwarantują płynne ruchy oraz łatwość wykorzystania
w praktycznie każdych warunkach.

manfrotto561













Slidekamera S 980 PRO

Specjalistyczne urządzenie, które służy do wykonywania filmów oraz robienia timelaps-ów, poprzez wykonywanie płynnych ruchów, na zasadzie jazdy kamerowej, po specjalnym torze, na którym znajduje się wózek.
(Kliknij po więcej info - film)sp600100PRO07


Liliput 7" 664/O/P

7 '' monitor LED do mocowania na aparatach DSLR , ułatwia kadrowanie, ustawienie ostrości, ekspozycji i balansu bieli.

Liliput              

Statyw naramienny Gliders

do filmowania stabilnych ujęć, np. w kościele, w trakcie życzeń itp..

om f7











RODE Stereo VideoMic Pro

Mikrofon stereofoniczny do rejestracji dźwięku dla potrzeb video, który idealnie sprawdzi się również przy nagrywaniu muzyki i realistycznych odgłosów otoczenia.

stereo-videomic-pro_orig.jpg



LED NESKE i Halogeny

lekkie lampy LED o niewielkich wymiarach oraz wysokich parametrach emitowanego światła

 

Sprzęt

omnie 02 48
 
Zadzwoń
Artur Wesoły

607 320 474

 

Napisz
art75r@o2.pl

 

5155937

 

Polecają... zobacz wszystkie

Milena i Szymon

Z Arturem współpracowało nam się doskonale. Nie przepadamy za filmowaniem nas, ale Artur robił to w taki sposób, że nie czuliśmy jego obecności. Uważamy, że to ważne, a dzięki temu film wyszedł bardzo naturalnie. Realizował każde nasze "zachcianki". Jakość filmu jest świetna, a nasz trailer do dziś wzbudza zachwyt wśród rodziny i znajomych.

Polecają... zobacz wszystkie

Angelika i Rajner

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę. Film jest świetnie zmontowany, bez niepotrzebnych momentów, podkłady muzyczne idealne. Po prostu brak jest słów, żeby opisać nasze emocje po obejrzeniu. Zdjęcia są niesamowite, naprawdę fantastyczne. I wszystko bardzo wysokiej jakości, zrobione elegancko i ze smakiem. Materiał, który otrzymaliśmy, jest cudowną, niezastąpioną pamiątką! Warto było poczekać :) Bardzo dziękujemy! :)

Studio Filmowe i Fotografi Ślubnej VIDEO FOCUS znajduje się w Pyskowicach k/Gliwic. Na rynku foto-video istniejemy już od 2000 roku, mamy na swoim koncie kilkaset imprez okolicznościowych. Film i fotografia to nasza pasja od zawsze, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, korzystając z Państwa pomysłów...

zobacz więcej...

Media społecznościowe

Galeria zdjęć

zobacz więcej
Liczba odwiedzin na stronie: